THE SMART TRICK OF کارشناسی رنگ خودرو THAT NOBODY IS DISCUSSING

The smart Trick of کارشناسی رنگ خودرو That Nobody is Discussing

The smart Trick of کارشناسی رنگ خودرو That Nobody is Discussing

Blog Article

اما می‌توان این مشکلات را با ترفندهایی هوشمندانه برای مدت زمانی کوتاه برطرف نمود.اگر شما چنین خودرویی را بدون کارشناسی بخرید قطع به یقین دچار تبعات جبران ناپذیر و هزینه‌های هنگفت خواهد شد.

از سخت‌ترین بخش‌هایی که کارشناسی دقیق و موشکافانه می‌خواهد بخش فنی خودرو است. برای بررسی این قسمت از خودرو باید دانش فنی در حوزه مکانیکی داشت.

کارشناسان فنی همراه‌مکانیک گواهی‌نامه معتبرترین آموزشگاه‌های خودرویی را دریافت کرده و در همراه‌مکانیک هم دوره می‌بینند.

کارشناس بتواند، در برخی موارد حساس که نیاز به حضور بیش از یک کارشناس است، با یکی از همکاران خود به طور همزمان خدمات ارائه کند. 

آیا هر رنگ شدگی خودرو دلیل بر وجود آسیب و ایراد در خودرو مورد نظر است؟

کارشناسان تشخیص رنگ با بررسی چشمی دقیق نقاط آسیب پذیرتر خودرو همانند صندوق عقب و یا سپر خودرو می توانند رنگ خوردگی آن را تشخیص دهند. وجود نقاط کم رنگ تر˓ پر رنگ تر و یا وجود سطح ناصاف در قسمت های رنگ خورده نشان از رنگ خوردگی خودرو دارند.

قوانین بیمه بدنه؛ شرایط فسخ بیمه در صورت فروش خودرو، مدارک اعلام خسارت بیمه بدنه و قوانین دریافت تخفیف بیمه بدنه ماشین را اینجا بخوانید.

امروزه سامانه‌های بسیاری وجود دارند که شما می‌توانید با مراجعه به آن نوبت کارشناسی و تعیین اصالت خودرو را از آنها بگیرید. از مهم‌ترین این سایت‌ها می‌توان به سایت کارنامه اشاره کرد.

با نوک انگشتانتان سطح بدنه به خصوص لبه‌‌‌ها و گوشه‌های مهم قطعات مثل ستون‌ها، درها، محل وصل شیشه‌ها، سانروف و کاپوت را به آرامی و با تمرکز لمس کنید تا از یک دست بودن یا نبودن سطح آن مطمئن شوید.

امکان استفاده از این ابزار به‌صورت سیار وجود ندارد، به همین دلیل کارشناسی دقیق‌تر خودرو در مراکز کارشناسی صورت می‌گیرد.

روش دیگر برای تشخیص رنگ خودرو استفاده از انگشتان دست است. ممکن است این روش نیز همانند روش قبل ساده به نظر بیاید، اما تشخیص به این شیوه نیز تنها کار یک متخصص زبده است. متخصصان تشخیص رنگ خودرو با بررسی نقاط حساس خودرو که در برخورد ها احتمال آسیب بیشتر دارند را به دقت و با استفاده از نوک انگشتان خود لمس می کنند.

برای یافتن بهترین کارشناسی خودرو نیز خیلی کار سختی در پیش ندارید. زیرا با یک سرچ ساده در گوگل می‌توانید شماره کارشناس ماشین مورد نظر و نزدیک به محل زندگی خود را پیدا کنید یا از سامانه‌های آنلاین نوبت کارشناسی ماشین بگیرید.

آماده ‌سازی سطوح قبل از رنگ‌ آمیزی شامل سنباده ‌زنی، پرداخت و زیر سازی

یادگیری این مهارت بسیار حائز اهمیت است، زیرا تصادفات و برخورد های احتمالی باعث آسیب دیدگی بدنه و رنگ خودرو ها می شود. بنابراین به افراد متخصص در زمینه بازسازی رنگ بدنه خودرو و هم چنین بررسی خودرو ها از لحاظ فنی کارشناس ماشین هنگام خرید و فروش نیاز داریم.

Report this page